KONTROLL

Tora, tora!

Chcete někoho nasrat? Nebo potěšit? Nebo jen světu neco vzkázat? Podělit se s ostatními o vlastní tvorbu? ToraTora! vám nabízí jedinečnou šanci.
Svoje příspěvky můžete vložit tady.
Vyhrazujeme si právo ukrást cokoliv pro potřeby kapely.


co pro tebe znamená Holubník?
koncert v Turnově
koncvert v Turnově
Report z demonstrace z Lysé nad Labem 21.12. 2011
čtyřrozměrný prostor
Poďousy
Glorytellers, Unkilled Worker - 007 - 18. září 2008
Aran epochal a Dan Sartain na 007 25.8.
Koncert Dyse na Sedmičce 26.6.2008
Paranoja

čtyřrozměrný prostor

Když teď v sobotu v našem milovaném prostoru proběhnul koncert roku (některý to tak samozřejmě nevnímali, protože tam bylo moc nebo málo toho a toho a to je samozřejmě v pořádku), tak mi sám Satan mimojiné řikal, že když poprvé koukal na výřez DIY, myslel si, že to je zrcadlo. To mi přijde jako geniální myšlenka, která by ihned musela být realizována, nebýt primárního důvodu, pro kterej se ten výřez musel udělat, totiž akustika. Představa, že koukáš na výřez DIY, ve kterym se sám vidíš je geniální, ne?
V tom zrcadle by se totiž každej z nás viděl.
Chtěl bych (myslim, že nejen za mě) shrnout to, co naprostý většině z vás stejně cpu do hlavy při každý příležitosti. Sem hrozně pyšnej na to, co se nám třem Holubům (Toni, zapomeň na svý starý příjmení) společně s vaší pomocí podařilo rozjet, co zatim funguje a jestli mě nezavřou, tak ještě dlouho fungovat bude. FVB i další počiny u nás v regionu jsou jedinečný a maj svý pevný místo, ale jsou to jednorázový akce, zatímco Holubník je počin na každej tejden. Velkej rozdíl toto. No a proč sme se odhodlali to rozjet a proč to zatim funguje? Protože VY. Je nám jasný, že přijdou i hubený časy, ale za to jakym způsobem ste nám pomohli od samýho prvopočátku si zasloužíte velkej dík. Nechce se mi tady konkrétně jmenovat. Někdo dal židli, někdo gauč, někdo stavebního materiálu jak na sídlo Bakaly, někdo přišel pomoct, když sme řemeslničili a někdo chlastá tak, že snad ani nemůžeme zkrachovat. Ta cimra v prvnim patře prostě funguje pro nás pro všechny.
Díky!
V, 2010-06-07